facebook

Всі послуги Приват 24 будуть недоступні: ПриватБанк попередив

Всі послуги Приват 24 будуть недоступні.

Популярна фінансова установа “ПриватБанк” опублікувала для своїх клієнтів попередження, що всі сервіси “Приват 24” будуть недоступні. Заява опублікована на офіційному сайті банку.

У повідомленні наголошується, що в ніч на неділю, 11 лютого, державний “ПриватБанк” проводить регламентні роботи.

У зв’язку з цим у додатку банку Приват 24 всі послуги будуть недоступні аж до 05:00 ранку неділі. Це необхідно зробити з метою безпечної та якісної роботи цифрових сервісів банку.

Під час проведення робіт 11 лютого з 1:00 до 5:00 ранку програма та web-версія сервісу будуть тимчасово недоступні. У банку клієнти перепросили за тимчасові незручності.

Банк для проведення регламентних робіт щоразу намагається вибрати нічний час доби та вихідний день, коли клієнти проводять менше операцій за своїми банківськими картками, щоб не завдавати сильних незручностей.

Але щоб не було для клієнта несподіванкою, що послуги не працюють, банк попереджає про регламентні роботи, щоб клієнти могли провести операції заздалегідь або відкласти їх і провести вже після того, як регламентні роботи будуть виконані.

Тому вже краще зараз виконати всі термінові операції з банківськими картками, наприклад, оплату за послуги та товари, поповнення мобільного рахунку та інше.

До речі, у додатку Приват 24 нещодавно з’явилися нові можливості. Фінансовий заклад вигадав для клієнтів так звані “Конверти” – аналог “Банки” в інтернет-банкінгу Monobank.

У банку поділилися, що клієнти за допомогою “Конвертів” зможуть:

Волонтери – швидко збирати донати;
Усі клієнти – відкладати свої кошти на важливі цілі та керувати фінансами.
Повідомляється, що з Конверта можна витрачати кошти безпосередньо, не переводячи їх на картку – додати конверт до гаманця Google Pay або Apple Pay. Також з конвертів можна вільно переказувати кошти на свої карти, картки інших осіб і навіть на конверти друзів, знайомих, членів сім’ї тощо.

Джерело.

Close