facebook

ТЦК і ВЛК продовжують губити людей: 1 лютого мобілізували, а 9 лютого “пoхoрoнка” прийшла

В Україні помер мобілізований через 8 днів після призову.

У країні продовжується загальна мобілізація у зв’язку з повномасштабним російським військовим вторгненням. Нерідко люди скаржаться на роботу територіальних центрів комплектування (ТЦК), а також на військово-лікувальні комісії (ВЛК). У Тернополі чоловік помер через 8 днів після мобілізації. Деталі трагедії опубліковані на Facebook-сторінці мера міста Сергія Надала.

У Тернополі чоловік, Микола Ірзайкін, який народився 20 лютого 1988 року, був мобілізований лише 1 лютого, а вже 9 лютого родичам надійшла сумна звістка про його смерть.

Мер Тернополя Сергій Надал опублікував новину про смерть чоловіка та не вказав цих деталей. Але жителі стали під його постом писати, що людини не стало лише за 8 днів.

З’ясувалося, що Миколу відправили на військові навчання, де в нього зупинилося серце. Причиною смерті стала гостра легенево-серцева недостатність.

Мешканці міста обурені, адже такі проблеми зі здоров’ям мали помітити під час того, як чоловік проходив ВЛК. Адже за такого діагнозу людині протипоказані фізичні навантаження.

Також Тернопільський ТЦК також опублікував інформацію про загиблого та написав діагноз, висловивши співчуття загиблим. Як вийшло, що людина з такими проблемами зі здоров’ям, а в неї мали бути симптоми, що є проблеми із серцем, призвали служити та відправили на навчання, у ТЦК жодним словом не вказали.

Люди пишуть, що з такими “друзями” та ворогами не потрібно, що ТЦК та ВЛК лише думають про виконання плану з призову і це нібито не вперше, коли чоловіків із явними проблемами зі здоров’ям забирають воювати.

Також, хоча Тернопільський ТЦК у повідомленні написав, що на навчання забирають мобілізованих максимум на 2 місяці, деякі користувачі пишуть, що цих термінів не дотримуються та непідготовлених нерідко забирають воювати набагато раніше.

Джерело.

Close