facebook

Його назавжди запам’ятають молодим: не стало одного з найкрасивіших акторів

Відомий американський актор помер у віці 38 років. Про смерть Бадді Дюреса розповів його брат.

Стало відомо про смерть американського актора Бадді Дюреса, який отримав визнання завдяки ролі у фільмі “Гарні часи” з Робертом Паттінсоном у головній ролі. Акторові було 38 років.politeka.net

Про смерть артиста розповів його брат Крістофер Статіс. Він поділився, що Бадді Дюррес (справжнє ім’я Майкл К. Статіс) помер від “зупинки серця через прийом наркотиків”.
Боротьба актора з наркозалежністю тривала багато років. Крім того, актор часто стикався з проблемами із законом – його відправляли у в’язницю принаймні 10 разів за різними звинуваченнями, такими як крадіжка особистих даних, крадіжка великих розмірів та утримання героїну.

Режисер Кемерон Ван Хой неодноразово рятував актора з в’язниці, бачачи у ньому великий потенціал.

Після його смерті кінодіяч сказав наступне: “Бадді Дюррес був неймовірно талановитим актором. Але йому потрібно було зосередитися на акторській грі, а не на вуличній метушні. <…> Я вбитий горем через те, що його життя так раптово обірвалося”.

Бадді Дюррес народився у травні 1985 року в Квінсі, Нью-Йорк і навчався в середній школі Роберта Луї Стівенсона на Манхеттені.

Його перша акторська роль була у фільмі Бенні та Джоша Сафді у 2014 році “Бог знає що”. Цю роль він одержав незабаром після того, як його випустили з в’язниці на острові Райкерс, де Бадді сидів за наркотиками.

У фільмографії покійного актора є ще десятки найуспішніших проектів. До речі, два з них лише готуються до виходу на великі екрани – це “Череп” та “Масова державна лотерея”.

Але є такі, які вже багатьом полюбилися:

“Веселі сторінки”;

“Остерігайтеся собаки”;

«Дні темряви»;

“Один к одному”.

Джерело.

Close