facebook

Україну заллє дощами і “штормуватиме” вітром, деякі села підтопить – синоптики

Якою завтра буде погода у Києві та області – читайте на Главреді.

Погода в Україні у пʼятницю, 29 березня, буде дощовою і вітряною. Водночас у Києві та області буде хмарно з проясненням.

Через значні опади можливе підвищення рівня води у головних річкових артеріях країни. Синоптики на завтра оголосили перший – “жовтий” – рівень небезпеки.

Погода 29 березня
У пʼятницю, 29 березня, значні дощі очікуються на Закарпатті та у Карпатах. Вночі у західних областях, вдень в Україні, крім північного-сходу, пориви вітру 15-20 м/с, повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Що таке Укргідрометцентр?
Український гідрометеорологічний центр (Укргідрометцентр) – державна установа, яка займається метеорологічними та гідрологічними спостереженнями на території України. Вона входить до складу ДСНС. Укргідрометцентр публікує дані про температуру повітря, атмосферний тиск, напрямок і силу вітру, опади, вологість повітря та інші показники. На офіційному сайті установи можна подивитися погоду в реальному часі та на кілька днів наперед. Фахівці надають дані про погоду не тільки по всій Україні, а й по кожному регіону та населеному пункту. Про це повідомляється на сайті Укргідрометцентру.

Деякі регіони затопить
Метеорологи попереджають про можливе затоплення заплавних територій і доріг на заплаві з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському, Чернігівському районах Чернігівської області.

Крім того, можливе підтоплення низки прирічкових сіл водами Сожу (за даними ДСНС) і Дніпра у Чернігівському районі Чернігівської області.

У Львівській та Івано-Франківській областях очікується пiдвищення рiвнiв води на 0,2-0,8 м над поточними вiдмiтками.

Погода 29 березня у Києві
Пʼятниця у Києві та області буде хмарною з проясненням. Вночі очікується невеликий, а вдень помірний дощ.

Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 4-9° тепла, вдень 11-16°;ʼ у Києві вночі 6-8° тепла, вдень 12-14°.

У столиці оголошено І рівень небезпечності через пориви вітру вдень- 15-20 м/с.

Джерело.

Close