facebook

Святослав Вакарчук покинув “Голос”: офіційна заява

Музикант Святослав Вакарчук – більше не голова партії “Голос”.

Про це політик заявив у відеозверненні у своєму Facebook після з’їзду партії.

“Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії і парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні з’їзд партії “Голос” обрав новим головою партії найкращого управлінця з нашої команди – Кіру Рудик.

Кіра уособлює собою сучасність, і цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами. А я як лідер буду продовжувати розбудову партії.

Моя місія – і далі приводити в політику нових чесних професійних людей із власним баченням і створювати політичну конкуренцію всім тим, хто йде до влади без візії, компетенції, власного бачення. А також боротись із тими, хто йде в політику для власного збагачення”, – заявив Вакарчук.

Співак додав, що його місія в політиці – це “політичне провайдерство”.

З’їзд партії «Голос» обрав керівницею партії Кіру Рудик

Cьогодні на з’їзді партії «Голос» обрав новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик.Кіра Рудик уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами. Разом – сила!

Gepostet von Святослав Вакарчук am Mittwoch, 11. März 2020

Джерело.

Загрузка...
Close