facebook

47 заражених! МОЗ оприлюднив тривожну статистику про Коронавірус в Україні

МОЗ повідомляє, що в Україні зафіксовано 47 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Станом на 21:00 21 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що українська влада готується до «можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції» і в зв’язку з цим глава уряду провів телефонну розмову з послом КНР в Україні Фан Сяньжуном.

Наступного тижня відбудеться телеміст китайських лікарів з українськими медиками для передачі досвіду боротьби з коронавірусів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

“Готуємося до можливого погіршення ситуації у зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції. Провів телефонну розмову з послом КНР в Україні Фан Сяньжуном. Звернувся з проханням надати нам практичну допомогу в подоланні цієї хвороби”, – написав Шмигаль на своїй сторінці в Facebook.

Прем’єр зазначив, що Китай люб’язно погодився зробити прямий телеміст, щоб китайські лікарі змогли поділитися власним досвідом з нашими медпрацівниками і вірусологами.

“Телеміст орієнтовно відбудеться в найближчий вівторок. Щиро вдячний пану Сяньжуну і Китаю за підтримку”, – додав він.

Джерело.

Загрузка...
Close