facebook

Зеленський пояснив, чому карантин не пом’якшать

Президент України Володимир Зеленський заявив, що карантин у країні не будуть пом’якшувати в період великодніх свят.

За його словами, це загрожує скупченням великих груп людей і збільшенням спалаху коронавірусу в Україні. Детальне пояснення позиції глави держави з’явилося на його сайті.

“Наразі не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, особливо з урахуванням великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на святкування. Такої згоди дійшли на традиційній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом”, – сказано у повідомленні пресслужби президента.

До того ж зазначається, що не пом’якшувати карантинні заходи закликали і у Всесвітній організації охорони здоров’я.

“Карантин – це те, що нас рятує. Завдяки тому, що ми запровадили його вчасно, поширення коронавірусу відбувається не так швидко. Ми бачимо, що багато українців відповідально ставляться до карантину, хоча це нелегко. Ми ж маємо бути відповідальними щодо людей і зробити все, аби полегшити їхнє життя у цей час”, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, що для підтримки українських пенсіонерів під час карантину з 14 квітня уряд почне виплату додаткової тисячі гривень. Її отримають люди, пенсія яких нижче 5 тис. грн.

Крім того, за дорученням президента уряд класифікував категорії населення, яким буде надана додаткова допомога. Йдеться про безробітних, малозабезпечені родини з дітьми, малий та середній бізнес.

“Добре, що у нас вже розроблені інструменти й пораховано фінансування для допомоги українцям. Тепер треба рухатися якнайшвидше, щоб люди справді отримали гроші та відчули полегшення”, – зазначив Зеленський.

Джерело.

Загрузка...
Close