facebook

Затримала поліція: українці масово втікають з-під обсервації. Поплатиться кожен

У Каланчацькому районі Херсонщини 15 громадян України, які приїхали з Криму через КПВВ “Каланчак”, втекли з обсервації.

Як повідомили у пресслужбі поліції Херсонщини в Facebook 8 квітня, більшість з них – жителі Західної України і Дніпропетровської області.

“Поліцейські склали адміністративні протоколи стосовно 15 осіб, які самовільно залишили центр обсервації в Каланчацькому районі. Там вони повинні були перебувати після повернення з Криму. За порушення правил обсервації громадяни повинні сплатити штраф”, – йдеться в повідомленні.

За даними поліції, через пункт в’їзду-виїзду Каланчак з території АР Крим на Херсонщину прибули 20 осіб, їх усіх помістили в центр обсервації. Після проведення медичного обстеження 15 дорослих громадян категорично відмовилися проходити обов’язкову обсервацію і самовільно залишили центр (з дорослими було також двоє дітей). Вони пояснили, що повернуться до себе додому і вже там будуть дотримуватися самоізоляції.

Каланчацькі поліцейські передали інформацію про порушників у відділи поліції за місцем проживання зазначених громадян для подальшого контролю за виконанням ними умов самоізоляції.

Поліція Херсонської області

#Карантин
Поліцейські склали адмінпротоколи на 1️⃣5️⃣ приїжджих з Криму, які втекли з пункту обсервації у Каланчацькому районі

Поліцейські склали адміністративні протоколи відносно 15-ти чоловік, які самовільно залишили центр обсервації у Каланчацькому районі. Там вони мали перебувати після повернення з Криму. За порушення правил обсервації громадяни мають сплатити штраф від 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ гривень.
Як встановили працівники поліції, через пункт в’їзду-виїзду «Каланчак» з тимчасово окупованої території АР Крим на Херсонщину прибули 20 чоловік, їх всіх помістили у центр обсервації. Після проведення медичного обстеження 17 осіб, серед яких 2 дітей, категорично відмовилися проходити обов’язкову обсервацію та самовільно залишили центр. Вони пояснили, що повернуться до себе додому і вже там будуть дотримуватися самоізоляції. У відношенні 15 порушників режиму обсервації працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП. Всім їм загрожує штраф від 17 тисяч гривень.
Більшість втікачів із Західної України та з Дніпропетровської області. Усі вони поїхали до себе додому. Каланчацькі поліцейські передали інформацію про порушників до відділів поліції за місцем проживання вказаних громадян для подальшого контролю за виконання ними умов самоізоляції.
Нагадаємо, що в Україні запровадили обов’язкову 14-денну обсервацію для тих, хто повертається з-за кордону. Метою цих заходів є убезпечення жителів України від можливого завезення інфекції з інших держав та недопущення появи нових осередків хвороби. Порушники режиму будуть сплачувати штраф від 17 тисяч до 34-х тисяч гривень. Всього на території області вже притягнуто 2️⃣0️⃣ осіб за порушення умов обсервації. Громадяни мають розуміти, що через власну безвідповідальність вони наражають інших на небезпеку зараження коронавірусною хворобою. Тож, будьте свідомими, дотримуйтеся правил карантину, піклуйтеся про здоров’я власне та своїх близьких.

#поліція #новини #обсервація #самоізоляція #police Каланчацьке відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП

Нагадаємо, напередодні Кабмін України повідомив, що особи, які прибули на територію материкової України з анексованого Криму або окупованих частин Донецької і Луганської областей, будуть відправлені на обов’язкову госпіталізацію в обсерватори.

Нагадаємо, в Україні заборонили відвідувати магазини, аптеки і вигул домашніх тварин людям, які знаходяться на самоізоляції через зараження коронавірусом.

Джерело.

Загрузка...
Close