facebook

“Спустіться на землю!”: Українці обурені поведінкою суддів. Грошей їм мало. Звикли жити на широку ногу

Судді в Україні влаштували бунт через зниження зарплат до 47 тисяч гривень.

Про це повідомив Центр протидії корупції з посиланням на звернення суддів до Верховного суду України.

Так, українські суді обурились, що їм під час карантину платитимуть зарплати у розмірі 47 тисяч гривень. Вони переконані, що на такі зарплати в Україні “не можливо вижити та чесно судити”. Також горе-судді переконують, що в Україні не потрібно будувати доріг та аеропортів, а гроші з бюджету варто перш за все передавати їм.

Також рішення про урізання їм зарплат судді назвали “неконституційним”.

“Ні сорому, ні совісті. Рада суддів обурена рішенням, яким максимальна зарплата суддів на час карантину складає 47 тисяч грн. Ці люди звикли жити на широку ногу і до місячних зарплат в 150-200 тисяч грн і більше. Поки хто чим може допомагає медикам, судді відмовляються затягнути паски.

Нешановні відірвані від реальності судді, спустіться на землю. Подивіться скільки отримують медики, які ризикують своїм здоров’ям. Ви вважаєте, що медики з зарплатнею в 5-15 тисяч грн – це нормально, а вам 47 тисяч грн – це мало? Не можемо не відзначити лексику зі звернення суддів: “одностайно”, “в найкоротші строки”, “невідкладно”. Слухайте, ви б з такою одностайністю і оперативністю слухали справи, які роками лежать в судах”, – йдеться у повідомленні Центру протидії корупції.

Центр Протидії Корупції
Вчора о 16:01
Ні сорому, ні совісті. Рада суддів обурена рішенням, яким максимальна зарплата суддів на час каратину складає 47 тисяч грн. Ці люди звикли жити на широку ногу і до місячних зарплат в 150-200 тисяч грн і більше. Поки хто чим може допомагає медикам, судді відмовляються затягнути паски.

Нешановні відірвані від реальності судді, спустіться на землю. Подивіться скільки отримують медики, які ризикують своїм здоров’ям. Ви вважаєте, що медики з зарплатнею в 5-15 тисяч грн – це нормально, а вам 47 тисяч грн – це мало? Не можемо не відзначити лексику зі звернення суддів: “одностайно”, “в найкоротші строки”, “невідкладно”. Слухайте, ви б з такою одностайністю і оперативністю слухали справи, які роками лежать в судах.

Ось кілька членів Ради суддів:
▪ Богдан Моніч – голова Ради суддів, який у лютому взяв 237 тисяч грн зарплатні. Хіба цього мало?
▪ Олена Журавська – в лютому придбала Мерседес за 670 тисяч грн, тому певно відчуває скруту через зниження зарплати.
▪ Єгор Краснов – минулого року заробив 3,2 млн грн, має 35 тисяч доларів і 32 тисячі євро заощаджень, але на зменшення зарплатні йти не готовий.
▪ Олексій Котеньов – в 2017, в 2018 і 2019 роках купляв нові автівки. Певно, має схожі плани і на 2020 рік.
▪ Володимир Кравчук – минулого року заробив 4,2 млн грн, але цього видно замало.
▪ Віктор Остапук – минулого року заробив 4 млн грн, купив Audi Q7 за 1,4 млн грн, але на зменшення зарплатні йти не готовий.
▪ Андрій Калараш – в кінці березня отримав майже 400 тисяч грн зарплатні, на зменшення окладу майже в 10 разів йти не готовий.
▪ Олег Ткачук – минулого року заробив 4 млн грн, має понад 200 тисяч доларів заощаджень, втім, на скорочення зарплатні не погоджується.
▪ Тетяна Гребенюк – в січні купила квартиру в Києві за 2,5 млн грн, тому її зрозуміти можна (насправді, ні).
▪ Маслов Віктор – буквально у березні придбав Хонду за 350 тисяч грн.
▪ Дмитро Мальцев – минулого року родина купила Ленд Крузер за 1,4 млн грн. Невже двом останнім не вистачатиме на бензин?

Джерело.

Close