facebook

В Україну мчить новий циклон: синоптики зробили попередження

Погода в Україні принесе черговий циклон і нову порцію снігу в четвер, 14 січня. При цьому синоптик Наталка Діденко прогнозує, що цей атмосферний фронт не буде “такий лихий, як сьогодні”.

На своїй Facebook-сторінці Діденко розповіла, що завтра очікується сніг у західних областях України, місцями на Півночі та в Вінницькій області.

“Східна частина, південна, більшість Центру звільняться від опадів і завтра там буде сухо. Хіба в Криму та Приазов’ї ще очікується мокрий сніг”, – пише синоптик.

А ось на дорогах вже слизько, тому слід дотримуватися обережності.

Температура повітря найближчої ночі очікується від -2 до -7 градусів, а на Півночі місцями до -10 морозу. Вдень буде -1… -5 градусів, у південній частині близько нуля.

У Києві 14 січня сніг ймовірний ближче до другої половини дня або ввечері. Цієї ночі у столиці -3… -5 градусів, а завтра вдень -2… -4 градуси.

“Серйозне холодне повітря арктичного походження почне заходити з 15-го січня, температура повітря в нічні години протягом 15-19 січня складе -13-20 градусів, місцями можливо до -20-22 градусів”, – попередила синоптик.

Джерело.

Загрузка...
Close