facebook

Амністії не буде! У “Слузі народу” жорстко відповіли Пєскову. Готують новий законопроект

Голова парламентської фракції “Слуга народу”, член профільного комітету Давид Арахамія заявив, що ніхто не стане звільняти проросійських бойовиків коштом національних інтересів.

Про це він розповів в ефірі “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

Давид Арахамія повідомив, що якщо буде оголошена амністія проросійських бойовиків, які брали участь у бойових діях на Донбасі, то тільки не за рахунок здачі національних інтересів.

Голова “Слуги народу” вважає, що необхідно реагувати на міжнародну ситуацію. Він попросив не “гратися у Нострадамуса” і врахувати динаміку ситуації.

“Я не хочу, щоб ми зараз гралися в “Нострадамуса”. Ви ж бачите, яка ситуація – вона динамічно змінюється. Я точно можу сказати – у нас рамка дуже проста: не здавати інтереси України. А там, як воно буде надалі – зараз я щось говоритиму вам, а потім воно змінюватиметься, тому що ми повинні реагувати на, в тому числі, міжнародну ситуацію”, – сказав голова фракції.

Нагадаємо, на амністії проросійських бойовиків Донбасу наполягають у Росії. Речник Путіна Дмитро Пєсков неодноразово наполягав, що Україна у рамках мінських домовленостей повинна звільнити всіх бойовиків самопроголошених “республік”, а окупованим територіям надати особливий статус.

Додамо, що Давид Арахамія в програмі “Право на владу” повідомив про те, що комітет Верховної Ради з нацбезпеки готує законопроєкт щодо планів оборони.

“Я думаю, що ми члени комітету напрацюємо одним із перших законопроєкт щодо планів оборони, який вніс президент як невідкладний. Бо якось так сталося, що в нас п’ять років війна, але планів оборони немає… А яка війна, якщо ми не маємо планів оборони, в нас немає сценаріїв, яким чином ми будемо мобілізовувати і які ресурси будемо до цього залучати…” – зазначив Арахамія.

Водночас на запитання ведучої ток-шоу, коли нова влада планує законодавчо визначити збройний конфлікт на Донбасі та назвати його війною, політик відповів, що в партії “Слуга народу” та команди президента Володимира Зеленського загалом є досить чітка позиція з цього приводу.

“Багато разів президент називав Росію агресором, в цьому немає жодного сумніву”, – наголосив він.

Раніше Володимир Зеленський виключив прийняття закону, який би гарантував амністію для бойовиків самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік”.

Загрузка...
Close