facebook

Запорізькі поліцейські вилучили наркотиків на 7 000 000 гривень у двох підлітків

Дві дівчини 16 та 18 років отримували товар через пошту та продавали у областях, їм загрожує до 12 років позбавлення волі

 


Про це повідомила поліція у Запорізькій області.

Підлітки отримували заборонений товар через пошту, фасували в орендованій квартирі та надсилали клієнтам до інших областей держави. Тепер їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Дилерки працювали на Телеграм-канал, через який розповсюджували заборонені речовини. Наркотики та психотропи вони отримували через пошту, розфасовували їх та відправляли клієнтам. Для реалізації товару, з метою конспірації, зловмисниці використовували вигадані анкетні дані.

Одну зі зловмисниць поліцейські затримали, коли вона отримала чергову посилку із забороненими речовинами. У неї вилучили два пакети з наркотиками загальною вагою близько кілограма.

Окрім того, правоохоронці УБН спільно із працівниками Василівського районного управління поліції та під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури провели обшук у квартирі, яку вони орендували та організували під фасувальний цех. У результаті вилучено понад тисячу сліп-пакетів різних об’ємів з розфасованими наркотиками та психотропами вагою понад шість кілограмів, пігулки екстазі, а також мобільні телефони, фасувальні матеріали з логотипом «крамниці» та електронні ваги.

Сума вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад сім мільйонів гривень.

Джерело.

Close