“Хотів сказати йому спасибі, він…”: Звільнений моряк вразив розповіддю про зустріч із Зеленським

Звільнений з російського полону український моряк В’ячеслав Зінченко розповів про свою зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським.

Сама зустріч відбулася після виходу звільнених бранців з літака, яким вони повернулися до Києва.

Зустріч із Зеленським видалася досить щирою і зворушливою, розповів В’ячеслав Зінченко в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

“Я був шалено радий і, звичайно, хотів подякувати президенту за його роботу. А вийшло так, що я підійшов, а він мені сказав ”дякую“. Це був дуже щирий і зворушливий момент”, – зізнався український моряк.

Крім того, він розповів про знаки в російському СІЗО, які вказували на швидке звільнення з полону. Так, напередодні звільнення українських бранців Зінченку не принесли води, яку він замовляв на місяць.

“Моєму сусідові принесли, а мені – ні. Я зрозумів, що це хороший знак, але сказав собі, що не радію, поки не сяду в літак. Потім до мене зайшов консул, і я підписав документи, що можу покинути територію Росії. В четвертій ранку мені сказали: “З речами на вихід”. Найочікуваніші слова, які я мріяв почути в цих стінах “, – розповів В’ячеслав Зінченко.

Загрузка...
Close