facebook

Aрeштyвaтu Тyрчuнoвa: Грuцeнкo вuстyпuв із тeрмiнoвoю зaявoю. Вcі пoчyлu прuгoлoмшyючy прaвдy

Гриценко: Я б заарештував Турчинова і Наливайченка за здачу Криму

 

Гриценко вважає, що Україна не поверне Крим протягом щонайменше 10 років

Екс-голова Громадянської позиції Анатолій Гриценко в ефірі Радіо НВ заявив, що заарештував би Олександра Турчинова та Валентина Наливайченка, якби був при владі.

Гриценко також висловив думку, що Україна не зможе повернути незаконно анексований Росією Крим протягом щонайменше десяти років.

«Крим протягом найближчих 10 чи більше років ми не повернемо, і за це має бути відповідальність. Тому одне з найперших рішень (які я прийняв би, якби був президентом, — ред.) — це заарештував би Турчинова і Наливайченка, щоб ці люди понесли відповідальність за здачу Криму, за службову бездіяльність, яка спричинила такі тяжкі наслідки», — заявив екс-голова Громадянської позиції.

Також, Л” Анатолій Гриценко назвав неправильним і небезпечним заклик партії “Голос” про вихід України з Мінських домовленостей. Політик згоден із тим, що вони “мертві й шкідливі для України”, вказавши при цьому на необхідність діяти акуратніше, щоб не нашкодити Україні.

“Чому нам не можна демонстративно виходити з Мінських угод? Багато дров наломаєм – і досягнемо протилежного результату”, – написав Гриценко на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю, 8 листопада.

Він попередив, що у разі демонстративної відмови Києва виконувати умови “Мінська”, західні партнери можуть відмовитися від підтримки України та скасувати санкції проти Росії.

“Західні партнери, які до цих пір нас хоч якось (хтось щиро, а хтось через губу) підтримували, – з полегшенням махнуть рукою на Україну, звинуватять у неконструктивній і безвідповідальній поведінці, недотриманні домовленостей, швидко знімуть з Росії санкції й у підсумку залишать нас наодинці з Путіним. Нас, а не Путіна-агресора, вони в усіх гріхах надалі звинувачуватимуть. Допустити цього не можна!”, – пояснив лідер “Громадянської позиції”.

Гриценко пропонує діяти “відповідальніше, дипломатично чіткіше і, нарешті, хитріше”.

“Маємо переконати зарубіжних партнерів у помилковості Мінських угод та їх недієздатності. Не грюканням дверима, а твердою послідовною і переконливою демонстрацією агресивної / неконструктивної позиції ворога – Росії. Світ має побачити, що не Україна – Росія зриває пошук стійкого мирного рішення”, – виклав політик свою позицію.

Джерело.

Close