facebook

“Свічечка згасла”: 2-річний хлопчик, якого порізав колишній вітчим, помер у лікарні

2-річний Михайлик із Кривого Рогу, якого жорстоко порізав 28-річний колишній співмешканець 26-річної мами, щоб помститися, помер сьогодні у лікарні.

Про це повідомив журналіст Олег Єрмолинський в телеграм-каналі.

“Дворічний Міша, з яким по-звірячому розправився екс-співмешканець його мами Сергій Федотов, сьогодні помер, не виходячи з коми. Моторошну новину оприлюднила знайома матері малюка, цю інформацію вже підтвердили в поліції. У маленького хлопчика не було абсолютно ніяких шансів «видертися», про це говорять і медики, які стежили за станом хлопчика.

Померлий мозок, значна втрата крові, пошкоджені артерії і судини – все це виявилося вироком для дитини. Приносимо свої щирі співчуття родичам малюка”, – йдеться у повідомлденні.

Нагадаємо, нещодавно лікарі повідомили про те, що у хлопчика, якого жорстоко порізав та перерізав горло дорослий чоловік, настала смерть мозку, тому сподіватися на одужання дитини було марно. Життю ще однієї 7-річної дитини, яка також отримала ножові поранення, наразі ніщо не загрожує. Яким буде покарання для зловмисника – буде встановлювати суд.

Джерело.

Загрузка...
Close