facebook

Зеленський накинувся на Порошенка: “Щастя бачити злодія на нарах, а не на Мальдівах”

Володимир Зеленський різко висловився про Петра Порошенка – чи стане фраза «пророчою» – побачимо в найближчому майбутньому

Президент України Володимир Зеленський виступив на “Ялтинській європейській стратегії” – так на форумі YES український лідер почав питати присутніх про те, що для них є щастя. “Що для вас щастя?” – звучало на вищезгаданій конференції, президент і сам відповів на це питання. Вельми ємко і різко:

«Щастя: бачити лиходія на нарах, а не на Мальдівах», – сказав Володимир Зеленський, передає з місця подій український журналіст Соня Кошкіна.

Також президент розповів про масштабні реформи в країні.

Він почав із перезавантаження Генеральної прокуратури. “Я впевнений, що є чесні прокурори, прокурори в областях, але ми звільняємо всіх, міняємо на інших людей”, — зазначив глава держави.

Також він підкреслив, що йде перезапуск Служби безпеки України, буде судова реформа.

“Ми також запустили Антикорупційний суд… Люди повинні вже побачити результат”, — додав Зеленський.

Окрім того, президент Володимир Зеленський заявляє, що щастя для нього – це коли українська родина збирається за столом у повному складі, війни немає, захисники живі, заробітчани вдома, сім’я живе у достатку, а корупціонери сидять у в’язниці.

“Яке наше бачення щасливої української родини? Усі за столом. Порожніх стільців немає. Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо повернути свої території. Єдиний шлях для цього – це дипломатія. Її зброя – санкції”.

Джерело.

Загрузка...
Close