facebook

Ще один нещасний випадок на паркеті “Танців з зірками: Остапчук отримав травму під час репетиції

Стало відомо ще про одну травму на “Танцях з зірками”: що сталося.

Неприємний інцидент стався в п’ятницю 13-го.

Український телеведучий Володимир Остапчук повідомив в соцмережі неприємну новину – його партнерка по шоу “Танці з зірками-2019” Ілона Гвоздьова отримала травму під час репетиції номера до четвертого прямого ефіру.

Так, на сторінці ведучого в Instagram з’явилося відео, на якому видно, як хореограф лежить на підлозі, закривши обличчя руками. У коментарі до ролика Остапчук зазначив, що інцидент стався в п’ятницю 13-го.

“У нас перша травма. Я невдало підставив ногу і Ілона підвернула свою в стегні. Ходити може, але каже, що біль жахливий. Через 2 дні ефір і завтра до лікаря… А в іншому все добре. Побажайте Ілоні Гвоздьовій якнайшвидшого одужання”, – написав телеведучий ввечері 13 вересня.

Четвертий прямий ефір нового сезону проекту “Танці з зірками” відбудеться на каналі “1+1” вже цієї неділі, 15 вересня. Новий випуск шоу пройде під темою “Вечір кохання”. Але головною подією ефіру стануть не виступи учасників, а весілля судді шоу Катерини Кухар.

Нагадуємо, акторка гумористичної програми “Дизель шоу” Вікторія Булітко, яка бере участь в новому сезоні “Танців з зірками”, постраждала під час підготовки першого танцювального номера.

Джерело.

Загрузка...
Close