facebook

Журналісти дізналися імена двох окупантів, які звірствували на Київщині. Фото

Журналісти ідентифікували двох російських військовослужбовців, які звірствували у селі Богданівка піл Києвом (Броварський район). Йдеться про капітана та майора з 15-ї окремої мотострілецької бригади російської армії Олександра Васильєва та Олексія Булгакова.

Про це повідомляє проєкт “Схеми”. Броварська окружна прокуратура заочно вже повідомила їм про підозру – за статтею “порушення законів та звичаїв війни”.

За свідченнями жителів Богданівки, Васильєв та Булгаков катували українського військовополоненого та місцевого священнослужителя.

Васильєв та Булгаков з дружинами

Розслідувачі з’ясували, що обоє росіян служать у 15-тій окремій гвардійській мотострілецькій бригаді у військовій частині 90600, що розташована в Самарській області РФ. Бригаду називають “миротворчою”, оскільки її бійці виконували “миротворчі завдання у зонах збройних конфліктів” Північної Осетії, Придністров’я та Абхазії.

Васильєв – помічник командира з’єднання з фізичної підготовки. За словами потерпілих, він поводився особливо жорстоко. Військовополоненого бійця територіальної оборони він бив прикладом та затискав кінцівки. Священнослужителя змусив роздягнутися в присутності інших солдатів.

Васильєв вчиняв злочини в Богданівці

Олександр Васильєв

Булгаков, за словами постраждалих, віддавав наказ Васильєву бити місцевих. За даними українських правоохоронців, Булгакову 40 років, він капітан, має прізвисько “Шмель”.

Воєнний злочинець Олексій Булгаков

Воєнний злочинець Олексій Булгаков

Росіянин має кілька сторінок “Вконтакте” з різними прізвищами. Серед груп, в яких він є учасником, – “Военная разведка России”.

Росіянин має кілька сторінок у соцмережах

Булгаков та його дружина

Джерело.

Close