facebook

Арестович оцінив можливість ядерного удару по Києву Відео

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович закликав українців не розганяти інформацію про те, що Росія может застосувати по Києву ядерну зброю. На його переконання, ядерного удару по столиці не буде.

Таку думку він висловив в інтерв’ю російському правозахиснику Марку Фейгіну в ефірі його програми “Фейгін Live” у неділю, 8 травня. За його словами, доказом цього є повернення до Києва тимчасової повіреної у справах США в Україні Христини Квін.

“Квін повернулася з американськими дипломатами у посольство США у Києві, чим раз і назавжди закрила питання про страшні панічні чутки щодо можливого ядерного удару по Києву”, – зазначив він.

За його словами, Вашингон таким чином відповів на чутки про можливу ядерну атаку. “Квін дала відповідь – не буде по Києву ядерного удару”, – сказав Арестович.

Він закликав жителів України не вестися на “страшні страшилки” та “не відриватися від реальності”.

“Не треба вестися на всі ці страшні страшилки. Поширюють нібито не дурні люди, навіть ті, хто наділений владою, посадовці..Інформаційно-психологічні провокації триватимуть більше, частіше. І до круглих дат, і не до круглих дат. Не відривайтеся від реальності”, – зазначив експерт.

Джерело.

Close