У Раді назвали голів комітетів

У Верховній Раді дев’ятого скликання визначилися з керівниками парламентських комітетів. Про це заявив глава депутатської підготовчої групи і лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, повідомляє “РБК-Україна”.


За результатами засідання підготовчої групи Разумков оголосив, хто очолить парламентські комітети:

Комітет з питань аграрної та земельної політики – Микола Сольський (Слуга народу);
Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська (Слуга народу);
Комітет з питань бюджету – Юрій Аристов (Слуга народу);
Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко(Слуга народу);
Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко(Слуга народу);
Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха (Слуга народу);
Комітет з питань енергетики та ЖКП – Андрій Герус (Слуга народу);
Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький (Слуга народу);
Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко (Слуга народу);
Комітет з питань інтеграції України з ЄС – Іванна Климпуш-Цинцадзе (Європейська солідарність);
Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін (Батьківщина);
Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич(Слуга народу);
Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко (Слуга народу);
Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак (Слуга народу);
Комітет з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець(позафракційний);
Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова (Слуга народу);
Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський (Слуга народу);
Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР – Сергій Кальченко (Слуга народу);
Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОТЗЖ);
Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова(Слуга народу);
Комітет з питань транспорту та інфраструктури – н/д (перший заступник голови Юлія Клименко, Голос);
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев (Слуга народу);
Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко (Слуга народу).

Загрузка...
Close