facebook

“У нього і без нас справ вистачає”: з ким із зірок зараз дружить Володимир Зеленський

Незважаючи на те, що Володимир Зеленський пішов з шоу-бізнесу у велику політику, він не перериває спілкування з колишніми колегами по цеху. З ким же дружить президент України?

Один з найкращих друзів Володимира Зеленського – Євген Кошовий. Їхній дружбу більше 15 років. Незважаючи на те, що Володимир зараз займає дуже відповідальну і далеку від шоубізу посаду – дружбі це не перешкода. Як і раніше вони підтримують теплі взаємини і, хоч рідше, але прекрасно спілкуються.

Я дружу, по-перше, вибачте за тавтологію, дружу зі своїм другом, як і до цього дружив. 15 років не морочився, яка посада. Зараз менше спілкуємося, тому що у нього і без нас справ вистачає “, – сказав Євген в програмі ЖВЛ.

Хороші стосунки Зеленський підтримує і з Тіною Кароль. Співачка активно брала участь в зйомках «Вечірнього кварталу», там вони і здружилися. А ще в далекому 2008 вони обоє були визнані найкрасивішими людьми України за версією журналу «Viva».

Олена Кравець – також близька подруга президента, тут навіть мова йде про щось більше, ніж просто дружба – родинні зв’язки. Так, чоловік Олени хрестив доньку Володимира і Олени Зеленських. Кравець завжди дуже тепло і ніжно відгукується про Володимира, вірить в нього і бажає сил і успіхів.

Джерело.

Close