facebook

“Єва пророкує: Україна стане духовним лідером світу після виграшу в війні”

Атмолог Ева розповіла про те, що відчуває стосовно подальших подій на фронті.

Ева – автор науки про щастя, атмології. Вона має свою філософію, та говорить, що сканує простір, та намагається зчитати його.
Цього разу Ева у програмі “Мій світ” розповіла, що всі чекають, поки Україна встромить списа (Георгія Побідоносця) у “змія”, і тоді нападуть “гієни” та почнуть свою справу робити. Вона зазначила, що у травні відбулося декілька подій, які принесли справжню радість. Це активізація легіону “Свободная Россия”, білоруських та грузинських легіонів.

“Коли звір ослабне, почнеться акт справедливості”,
— зазначила жінка.
На жаль, за словами Еви, друзі в України хоч і дуже поважні, але не такі сміливі як хотілося б, але це — певна ціна українського статусу.

“Але це певна ціна тої сили, яку демонструють українці. Сьогодні на планеті не існує альтернативних сил. І тому, для того, щоб ми дійсно стали духовним лідером, для того, щоб ми стали центральним гравцем геополітичних, економічних та інших майданчиків, ми мусимо це світу доказати”,
— підкреслила Ева.

Вона також заначила, що дружні країни чекають, поки українці своїми руками розгребуть цей жар.

Щодо червня, Єва заявила, що шлях, яким Україна здобуде перемогу у війні буде для всіх неочікуваним. Тому про події в країні вона вирішила не казати, натомість повідомила, що в росії відбудеться посилення хаосу, більше бардаку, що буде працювати на нас.

Треба зберігати тишу, щоб це найкраще розкрилося як чудо.
— закінила своє пророцтво жінка.

Джерело.

Close