facebook

SpaceX провела успішний тестовий політ прототипу Starhopper: вражаюче відео

Апарат Starhopper компанії SpaceX піднявся в повітря на висоту 150 метрів під час нових випробувань. Тепер Starhopper перетворять на статичний стенд для випробування двигунів Раптор, а сама компанія приступить до наступних тестів міжпланетного космічного корабля Starship, який повинен висадитись на Марс.

Глава та засновник компанії SpaceX Ілон Маск у своєму твітері опублікував вражаюче відео з польотом Starhopper в районі Бока-Чіка (штат Техас), та привітав усю команду з успішними випробування.

 

На відео можна спостерігати, як прототип плавно піднімається у повітря, а потім опускається на стартовий майданчик. Політ тривав 57 секунд.

У понеділок SpaceX також планувала провести випробування прототипу корабля, однак тест було перенесено всього за кілька десятих секунди до пуску.

Вже через кілька місяців SpaceX приступить до випробування повноцінної версії корабля, Starship. Він також спершу здійснить “стрибок”, але цього разу вже на 2 кілометри. Після цього корабель повинен здійснити повноцінний, щоправда, суборбітальний політ.

До речі, після успішного “стрибка” Starhopper, Ілон Маск у своєму твітері написав: “Одного разу Starship здійснить посадку на іржаві піски Марса”.

 

 

Загрузка...
Close