facebook

“Гроші не пахнуть?”: відомий ведучий Остапчук виїхав до Греції, щоб провести день народження дружини олігарха із РФ (ФОТО)

Відомий український ведучий та шоумен Володимир Остапчук днями виїхав з України до Греції, де провів день народження дружини російського олігарха Леоніда Арапова Юлії Буряк.

Про це розповідає ТСН.ua.

15 червня Буряк відсвяткувала день народження на Міконосі, звідки, до речі, активно постить фото дружина Остапчука Катерина Полтавська.,До слова, Катерина не уточнювала, що чоловік перебуває разом з нею у Греції.

Юлія Буряк просила гостей не викладати фото і відео з дня народження в соцмережі.

Проте, все ж таки одне відео з’явилося. На ньому Остапчук веде захід російською мовою.

Володимир не став відхрещуватися і підтвердив, що на відео саме він. Проте, за словами Остапчука, він не знав, що на заході будуть росіяни. Остапчук запевнив, що замовники були з Одеси і чоловік Юлії – українець на ім’я Андрій.

“Так, на відео я. Але я читаю, що пишуть – і розумію, що це замовлення на мене, тому що пишуть про те, що не є правдою, окрім того, що я там був, і плюс до цього беруть це все з голови. По-перше, замовниця – українка, з Одеси. Її чоловік – також українець. Окрім цього, організатори повідомляли, що вони, як і гості, донатять мільйони на нашу армію. Я знаю, що колишній чоловік Буряк з росії, але вона давно розлучилася з ним і не була в росії від моменту початку повномасштабного вторгнення. Свято проводив українсько-російською, тому що були гості з Грузії. Якби я знав перед подією, що там буде хтось із росіян, я б не взяв цю роботу”, – запевнив Остапчук.

 

Зазначимо, що Юлія Буряк родом з України. До початку повномасштабної війни вона вийшла заміж за воронезького бізнесмена Леоніда Арапова, до якого переїхала у Москву. Коли почалося російське вторгнення, Буряк жодним чином не висловила свою позицію. А 23 лютого 2022 року, напередодні повномасштабної війни, постила у фотоблогу кадри з вечірки у Москві. До речі, поруч з Буряк зображена співачка-зрадниця Наташа Корольова.

Джерело.

Close