facebook

ТЦК почали виписувати штрафи на 17 тисяч: все через документи – адвокат розповіла подробиці

Адвокат роз’яснила, чи правомірними є штрафи на таку суму.

У мережі з’явилася інформація про те, що ТЦК почали виписувати українцям штрафи у розмірі 17 тисяч гривень через їхні документи. У чому ж насправді причина – докладно розповіла адвокат.

Отже, адвокат зазначає, що за ламіноване прописне, ТЦК та СП виписують штраф 17 тисяч гривень. Також адвокат розповіла і про те, чи це правомірно і як протидіяти тому, що відбувається.

Однак після того, як були надані письмові заперечення військовозобов’язаним, а також посилаючись на статтю №211, де зазначено, що при пошкодженні, втраті чи відсутності та іншого щодо документів – штраф становить від 510 до 850 гривень, але аж ніяк не 17 тисяч гривень.

Тому адвокат закликала українців не соромитися, а писати свої незгоди, заперечення щодо таких випадків і на такі ухвали, якщо вам ТЦК виносить неправомірні штрафи.

А ось другим пунктом адвокат зазначила те, що в жодному разі не ламінуйте свої документи, щоб уникнути штрафів і взагалі. Особливо не можна ламінувати військово-облікові документи. Так як вони є, після такого ламінування недійсними і за це справді потрібно сплачувати штраф. Головне зверніть увагу вкотре на суму штрафу за це – вона становить не 17 тисяч гривень, а набагато менше від 510 до 850 гривень.

Джерело.

Close