facebook

Ютуб-блогери публічно принизили відому українську співачку

На ютуб-каналі “Ісладія” двоє блогерів принизили відому українську співачку Alyona Alyona. Йдеться про політтехнолога Володимира Петрова та ведучого Сергія Іванова. Також вони некоректно висловилися щодо блогерки Аліни Доротюк.

Про це пише 24 канал.

Як прокоментувала висловлювання Alyona Alyona
Співачка вже відреагувала на інцидент. Вона сказала, що ситуація, коли двоє ведучих обговорюють її, трапляється вже не вперше. Як зазначила Альона, раніше Петров та Іванов неправильно трактували її слова з одного інтерв’ю та почали спекулювати. Тоді співачка промовчала, але зараз не збирається цього робити.

“Сьогодні ситуація повторилася, бо вони знову згадали журналістку та блогерку, які порушували тему важливості репостів зборів. Ще й почали вживати якісь свої недоречні жарти”, – зазначила артистка.

За словами Альони, замість того, щоб об’єднувати суспільство, двоє чоловіків поливають брудом жінок. Дівчина вважає, що треба допомагати Збройним Силам України, а не займатися мізогінією (упередженим ставленням до жінок).

“Буду вдячна людям, якщо вони нагадають цим двом дорослим чоловікам про те, що зараз набагато важливіше єднатися та підтримувати одне одного, а не поширювати плітки чи викривляти факти. А ще – гірше просто сидіти в ефірі та обговорювати жінок”, – висловилась вона.

Принизили не лише Alyona Alyona
Також двоє чоловіків образили відому ютуб-блогерку Аліну Доротюк і її співбесідницю. Вони розбирали інтерв’ю ведучої з блогеркою “Люда з Голлівуда”. Висловлюючись про дівчину, Петров сказав “Це що, Alyona Alyona придбала собі окуляри? У неї щось із зором трапилося?”. Очевидно, він мав на увазі форми Люди.

Іванов продовжив відверті образи: “Я так розумію, що ця ведуча, весь час забуваю, як її звати, спеціалізується по тупих візаві”.

У відповідь Володимир почав принижувати зовнішність дівчат. “А це ж старий прикол – знайди подружку страшніше, ніж ти. Стара жіноча хитрість”, – сказав він.

Далі потік образ від Сергія Іванова продовжився: “Давай відверто, у цьому випадку це важко буде зробити. Але те, що вона старається, треба визнати та заоохотити її. Давай намагайся. Можна спробувати на теплотрасах пошукати. Там хтось гідний може знайтися”.

Сама Доротюк була шокованою такою поведінкою двох чоловіків. Вона вважає, що ці мізогіністичні висловлювання не повинні залишитися без уваги. На думку Аліни, неприпустимо критикувати жінок за зовнішність.

“Ми так кенсилили Володимира Остапчука за його – у порівнянні з цими висловлюваннями – “безневинне” 10 із 10. А якимось Петрову й Іванову, які мають аудиторію аж у понад 500 тисяч підписників на їхньому каналі, готові пробачити їхні абсолютно мізогіністичні висловлювання з рук? Такі коментарі у публічній сфері ще більше легалізують шеймінг жінок за зовнішність”, – написала вона.

Також дівчина зазначила, що Іванов і Петров вже заблокували її у інстаграмі. Тож вона не змогла їх позначити у дописі.

Блогерка Люда, у якої взяли інтерв’ю, теж не стримувала емоцій. Вона зазначила, що на них взагалі не потрібно звертати увагу.

Джерело.

Close