facebook

Хочуть кращих умов! Депутати шокували українців. Не “подобаються” лікарні – закрити їх там

Українські депутати, які лікуються у столичних медустановах, де приймають хворих на коронавірус, вимагають для себе особливих VIP-умов.

Про це, переповідаючи обурення працівників лікарень, заявив адвокат Олександр Боришкевич на своїй сторінці у Facebook.

“Якщо мої діти колись запитають: “Тату, хто такі п**араси?”, то розкажу їм дві історії, про які мені сьогодні повідомили медики, яких я завозив на роботу”, – почав він.

Насамперед Боришкевич зазначив, що ординаторські в Олександрівській лікарні та імені Амосова нині переобладнують під VIP-палати.

А з іншого боку, переповідає адвокат слова медиків, народні депутати, які лікуються в Олександрівській клінічній лікарні, не хочуть лежати в палатах по двоє-троє і вимагають, щоб їх селили по одному.

“Достойні вчинки справжніх владних мужів! ДумайТе”, – підсумував Боришкевич.

Нагадаємо, народного депутата України Сергія Шахова, який заразився коронавірусом, госпіталізували до Олександрівської лікарні Києва.

Народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що у народного депутата України Олександра Лукашева виявлено коронавірус COVID-19.

Згодом у депутата фракції “Опозиційна платформа – За життя” Олександра Лукашева, у якого знайшли коронавірус, експрестести показали негативні результати.

Коронавірусом також заразився харківський депутат, заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач.

Джерело.

Загрузка...
Close