facebook

Школа онлайн: Скічко на уроці хімії розлютив українських батьків

У мережі здійнялася хвиля обурення через появу в телевізійних онлайн-уроках для школярів народного депутата від “Слуги народу”, колишнього шоумена Олександра Скічка.

Обурення з цього приводу висловили у Facebook як відомі політики, юристи, журналісти, так і батьки самих школярів.

Зокрема, Скічка показали в онлайн-уроці хімії на телеканалі ZIK. У цьому багато людей побачили політизацію навчального процесу.

“Шановні батьки дітей-школярів. Хочу почути вашу думку: як ви ставитеся до того, що в шкільних уроках знімають депутатів-“слуг”, всі ці нові обличчя, які не є вчителями, професорами, академіками, ерудитами, але є шоуменами, друзями Зеленського і новими обличчями”, – написала народна депутатка України від” Європейської солідарності “Ірина Геращенко.

“Це хороші приклади для дітей? Нові обличчя виховують нові нові обличчя? Ви підтримуєте залучення маловідомих депутатів правлячої партії до ТБ-шкільних уроків і навчання ваших дітей? Це не політизація шкільної освіти?” – обурилася вона.

Подібну думку висловив і правозахисник Сергій Наумович. Більш того, він звернувся до Офісу президента і закликав не труїти дітей політичною пропагандою. Крім того, його обурило, що безпосередньо перед уроком телеканал транслював політичну рекламу про одіозного лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.

“От цікаво, чи міг канал якось відмовитися від того, щоб не труїти дітей прокремлівською пропагандою? Наступного разу, схоже, буде про те, як корисно підтримувати дружні відносини з Росією і наскільки для України невигідна Угода про асоціацію з ЄС”, – написав Наумович.

Sergey Naumovich

Специально включил канал ZIK, чтобы посмотреть, какой информационный корм подкинут детям перед онлайн-уроком. Наверняка же дети включат канал заранее, чтобы ничего не пропустить. И вот, что я услышал за 3-4 минуты до 10:00: «В. Медведчук і його партія ОПЗЖ проголосовали проти введення грабіжницького ринку землі. В. Медведчук стоїть на захисті інтересів українського народу…» и т.д. в сопровождении соответствующего видеоряда. Вот интересно, мог ли канал как-то отказаться от того, чтобы не травить детей прокремлевской пропагандой? В следующий раз, похоже, будет о том, как полезно поддерживать дружеские отношения с россией и насколько для Украины невыгодно Соглашение об ассоциации с ЕС. На канале 112 и НьюзВан будет то же самое, разумеется.

Офіс Президента України, Kirill Timoshenko, попросите, плз, не травить детей политической пропагандой, если это возможно. У государства же нет цели воспитать юных путинцев, надеюсь?

У коментарях під його постом одразу з’явилася реакція заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка, який пообіцяв розібратися в ситуації.

“Дякую за сигнал. Від самого початку домовлялися з ними, що цього не буде. Щойно мав розмову з керівництвом каналу. Сподіваюся, в майбутньому все буде добре”, – написав Тимошенко.

Претензії через формат відеоуроків і контент каналу, на якому вони йдуть, озвучила також журналістка Євгенія Сливко.

“Відколи хлопчик, який втік з барбершопуа в “Зе-команду”, почав вважатися людиною, яка може навчити дітей чогось корисного? Це ж уміти треба, щоб в одній картинці зібрати всі види мракобісся – телеканал агресора, хімію і Скічка”, – обурилася вона.

Zhenya Slivko

Я очінь багато пропустила поки ігнорувала ваші заумні пости про карантин та ізоляцію.
Але, бачить Б-г, терпіння не маю ніякого…

З яких пір, мальчик який втік з барбершопа в Зе-команду, став вважатися людиною, що може навчити дітей чомусь корисному?

Це ж вміти треба, щоб в одній картинці зібрати усі види мракобісся – телеканал агресора, хімію і Скічко.

Зі свого боку виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк запідозрила Міносвіти в незнанні того, яку інформацію нав’язують дітям через онлайн-уроки під час дистанційного навчання.

“Соромлюся запитати, а у нас представники всіх політичних партій взяли участь в телеуроках? Чи тільки від “Слуги народу”? А МОН в курсі взагалі? Одна справа, коли в уроках беруть участь залучені знаменитості. Зовсім інша – коли це народні депутати від правлячої партії”, – підкреслила вона.

Романюк зазначила, що вважає це неетичним, оскільки у деяких дітей немає іншого вибору, окрім як дивитися ці телеуроки.

Oksana Romaniuk
Сьогодні учасником уроку хімії на телеканалі ЗІК був депутат від Слуги Народу Олександр Скічко. Соромлюся спитати, а у нас представники всіх політичних партій взяли участь в телеуроках? Чи тільки від СН? А МОН в курсі взагалі?
Одна справа, коли в уроках беруть участь незаангажовані знаменитості. Зовсім інша – коли це народні депутати від правлячої партії.
Це неетично, бо у деяких дітей немає іншого вибору, як дивитися ці телеуроки. Виявляється, разом з політиками.

Батьки школярів також категорично виступили проти такої відвертої політичної реклами, адресованої їх дітям, і висловили свою думку в коментарях.

“Тепер ті діти, які хотіли вивчити хімію, зрозуміли, що навіщо вчити ту хімію, як повні нулі в ній стають народними депутатами!”, “А що вони там роблять на уроках? Невже хімії вчать? Неоднозначний приклад для дітей. Я все ж інших людей бачу в якості життєвих прикладів для свого сина”, – пишуть люди.

“А чому на “Першому національному” не проводять онлайн-уроки?”, “Думала про це, коли Беленюк був в понеділок на англійській. Але тоді його титрували просто борцем”, “У нас голова ОДА вів онлайн-урок з математики”, “Цікаво, що у нього в школі з хімії було?”, “Хімічать”, “Негарно”, “До суду”, “І тут я дізналася, що він депутат”, – не вщухає дискусія батьків.

онлайн-уроки для українських школярів вже встигли здобути собі скандальну славу.

Так, нещодавно вчителька допустила помилку на онлайн-уроці математики для п’ятикласників. Педагог з “Всеукраїнської школи онлайн” неправильно розв’язала завдання, віднімаючи числа.

А вчителька географії в ефірі “Школи онлайн” сплутала назви океанів навколо Австралії.

Крім того, вчителька історії, розповідаючи про російського царя Миколу І, назвала його Миколою ІІ.

На уроці для 11-го класу 33-го президента США Гаррі Трумена назвали “Турменом”.

На ще одному уроці історії вчителька назвала Лівонську війну 1558-1583 років Ліванською, а Московське царство – Росією, якої тоді не існувало.

Викладач математики Дмитро Номіровський, який брав участь в підготовці відеозанять, заявив, що виявлені помилки в онлайн-уроках “Всеукраїнської школи онлайн” далеко не останні. Адже проєкт готувався поспіхом, і матеріал випускався в ефір без редактури.

 

Джерело.

Close