facebook

Більше 60 країн закликали розслідувати походження коронавируса

Коаліція з більш ніж 60 країн світу закликала провести незалежне розслідування походження коронавируса SARS-Cov-2, який викликає захворювання COVID-19. Таку заяву міжнародна коаліція зробила напередодні засідання Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Женеві.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ABC.

Так, коаліція з 62 країн підтримала спільний заклик Австралії і Європейського союзу про проведення розслідування для встановлення джерела виникнення та масового поширення коронавируса.

Серед країн, які підтримали заклик, Великобританія, Японія, Росія, Туреччина, Південна Корея та Індонезія. Китай і США поки не підтримали ідею проведення розслідування.

“Нам потрібна підтримка всіх гравців, і Китай – один з них”, – підкреслила прес-секретар у закордонних зв’язків Ради ЄС Вірджинія Бату-Хенрікссон.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що на засіданні ВООЗ в Женеві він планує ініціювати проведення незалежного розслідування щодо реагування ВООЗ на пандемію коронавируса. Глава уряду Японії підкреслив, що розслідування має проводити незалежний орган.

До цього генсек НАТО Йенс Столтенберг підтримав заклики провести міжнародне розслідування походження коронавируса. Генсек НАТО вважає, що розслідування дозволить запобігати пандемії в майбутньому.

Джерело.

Загрузка...
Close