facebook

“Не зміг приземлитися”: літак із Кейт Міддлтон і принцом Вільямом потрапив у серйозну НП у повітрі

Повітряна драма розігралась сьогодні в небі над Ісламабадом в Пакистані, коли літак Airbus А330, на якому летіли британський принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон, не зміг приземлитися і повернувся в Лахор, повідомляє Daily Mail.

За даними джерела, повітряне судно двічі намагалося здійснити посадку в пакистанській столиці, але через сильний шторм нічого не вийшло, лайнер змушений був повернутися в аеропорт вильоту в Лахор.

Нагадаємо, принц Вільям і Кейт Міддлтон зараз перебувають з візитом в Пакистані. Вони напередодні прибули в Лахор для участі в офіційних заходах, а сьогодні мали намір відвідати Ісламабад, але їхні плани порушив потужний шторм. Літак герцогів потрапив в сильну турбулентність, через сильну тряску пілот змушений був перервати посадку і повернутися в Лахор, звідки вилетів.

Принц Вільям, який раніше пробував себе в якості пілота, пожартував пізніше, що він вже літав раніше і зовсім не злякався, зазначивши, що журналісти, які перебували на борту для освітлення королівського пакистанського туру, були трохи приголомшені цим НП.

Додамо, що цей інцидент стався на четвертий день п’ятиденного туру герцогів Кембриджських в Пакистані. До цього вони кожен день літали на Airbus Voyager A330 Королівських ВПС Великобританії. Це повітряне судно було переобладнано, щоб його використовували для своїх офіційних польотів британські міністри і члени королівської сім’ї.

Джерело.

Close