facebook

«Запорізькі козаки вважали себе росіянами, українців придумали на зло Росії»: Путін знову ошелешив «Знанням» Історії

Створені на зло Росії: Путін зробив скандальну заяву про виникнення українців.

Президент Російської Федерації Володимир Путін відзначився дивною заявою під час Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), пише Апостроф.

Як повідомляють російські ЗМІ, у своїй промові російський президент назвав українців і росіян одним народом, але при цьому підкреслив, що спочатку «не було ніякої України».

«Свого часу не було ніякої України. Коли Запорізька Січ увійшла до складу Російської імперії, вони ж не входили як українці, а як росіяни.

Там визначалося що? Історія, мова, віра, релігія. І всі вважали себе росіянами. Потім з розвитком України вона формувалася на околиці імперії.

Близькість до європейської культури, до католицького світу, часткове входження цих територій до католицької Польщі у частини населення сформувало бажання ближче бути до тієї частини Європи.

Цілком законне бажання, насправді, нічого тут немає поганого», — сказав Путін.

За словами Путіна, перед Першою світовою війною деякі країни, які планували воювати з Росією, почали розвивати ідею української ідентичності.

«Перед першою світовою війною країни, які готувалися до війни з Росією, почали розвивати ідею української ідентичності, розхитуючи свого потенційного противника, старались його розділити, щось від нього відірвати. Ну цю ідею підхоплювали, розвивали… Те ж саме з Білоруссю», — додав він.

Джерело.

Close