facebook

«Шлю** працюють!»: Одіозний Яременко розпалив новий скандал. “Вирішив піти у відрив?”

Народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко відзначився новою скандальною заявою.

Так, народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко назвав журналістів, які працюють у Верховній Раді України «шалава». Про це він написав в коментарях в соцмережі Facebook.

Один з коментаторів під постом Яременко про складання повноважень голови Комітету Ради написав: «Увесь час думав, що дипломати старої школи повинні бути трошки розвідниками. Бачу, що помилявся. Навіть діти знають, що більшість шлю**х працюють на спецслужби, або готові це зробити ».

На що Яременко відповів: «Я просто не думав, що Шлю** м акредитацію в ВРУ дають».

Українці в соцмережах жартують, що він “Вирішив піти у відрив”.

Також раніше повідомлялося, що народний депутат України Богдан Яременко, який недавно прославився в інтимному скандалі, вирішив піти по-хорошому.

Про це політик повідомив в соцмережі Фейсбук. Яременко назвав ситуацію з вимогою його відставки з посади голови комітету ВР з питань зовнішніх зв’язків – шантажем з боку трьох фракцій.

«З метою порятунку українського парламентаризму від мене, а української журналістики в особі сайту« Букви »від статті 163 і 182 Кримінального кодексу України, і з огляду на дрібний політичний шантаж трьох фракцій парламенту, я написав заяву про складання повноважень голови комітету», – повідомив він.

Джерело.

Close