facebook

З’явились бeззaпeрeчнi дoкaзи тoгo, щo «Пaрyбiй гoвoрив cнaйпeрaм, щo вiдстрiл людей пoтрiбeн для мaйбyтньoгo крaїни»

Вже немає ніяких сумнівів, що за однією з снайперських груп на Майдані стоїть Андрій Парубій та Сергій Пашинський.

Про це повідомляють адвокати сімей убитих протестуючих.

Парубій і Пашинський спровокували бійку з єдиною метою – захоплення влади і вбивство Януковича. Вони були впевнені, що це робиться для майбутнього України і що пару десятків жертв будуть виправдані.

Як виявилося потім, відморозки пустили під укіс сотні життів на Майдані, а потім тисячі на фронті з метою грабувати країну.

Проходження українського кордону грузинським снайперам, які брали участь у подіях на Майдані взимку 2014 року, забезпечив особисто Андрій Парубій, а їх роботою керував Сергій Пашинський.

Про це в інтерв’ю виданню «Українські новини», опублікованому 31 жовтня, розповів адвокат Олександр Горошинський

За його словами, за весь час протестів на Майдані туди в різний час прибули чотири групи грузинських бійців – по 10 осіб у кожній. Один зі свідків, Цезарі Баджалідзе, прилетів 15 січня 2014 року, інший, Георгій Бежіташвілі – в середині грудня 2013 року. Олександр Ревазішвілі з’явився в Києві ще навесні 2013 року: за дорученням колишнього військового Мамукі Мамулашвілі він проводив снайперську рекогносцировку місцевості в районі Хрещатика та Майдану

«Це говорить про ретельну підготовку наступних подій. Свідки повідомляють, що в аеропортах Тбілісі та Борисполі для них були організовані проходи без прикордонного контролю. Вони прибували в Україну за паспортами на чужі імена. Як їм пояснювали мету візиту: «допомога протестувальникам на Майдані і створення хаосу», – розповів адвокат.

Свідки також назвали імена тих, хто керував роботою снайперів.

«А забезпечував їм проходження кордону без контролю за підробленими документами особисто Андрій Парубій. Керував їх «роботою» безпосередньо Сергій Пашинський. Також, як вони кажуть, управлінням їх діями на Майдані займалися помічники Парубія і якийсь американський військовий інструктор Крістофер Брайан», – розповів Горошинський.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура Білорусі допитала громадян Грузії, які заявили про те, що вони були свідками розстрілів, що відбувалися на Майдані в Києві взимку 2014 року.

Обов’язково збережіть наш сайт у себе в закладках, ми повідомляємо тільки про найголовніше!

Джерело.

Загрузка...
Close