facebook

“Хотів припинити розслідування злочинів під час Революції Гідності”! Горбатюк зробив гучну заяву про Богдана!

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан хотів припинити розслідування злочинів під час Революції Гідності і економічні злочини Віктора Януковича та його оточення.

Про це заявив ексначальник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв’ю “Прямому”.

За його словами, Богдан говорив про це наприкінці зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

“Він (Богдан – ред.), не знаючи про суть, сказав: “Не розслідувались справи, не розслідувалися стосовно вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимир Олександрович”. А він (Зеленський – ред.) каже: “Як же не розслідувались, якщо мені тільки що доповіли, що є результати?”.

-“Значить, тоді вже не треба розслідувати. Все розслідувано – і вбивства протестувальників, і вбивства правоохоронців. Значить, все, далі не треба розслідувати”.

– “Та ні, кажу, треба розслідувати, і багато ще до завершення. І, в першу чергу, стосовно організаторів, і потрібні зміни в закон. І це саме питання президента щодо внесення змін в закон, який розблоковує можливість застосування заочного судочинства”, – зазначив Горбатюк.

“Плюс ще злочинна організація Януковича, економічні злочини підлягають розслідуванню”, – додав він цитуючи нібито слова Зеленського.

На це, за словами Горбатюка, Богдан заявив:

“Та ні, про що ви розказуєте? Які економічні злочини? Про що ви розказуєте?… Це не питання президента. Будете розповідати новому генеральному прокурору”.

За його словами, Богдан говорив це серйозно.

“Я, можливо, перебільшую з точки зору емоційної, але суть така була”, – підсумував Горбатюк.

Загрузка...
Close