facebook

«Пeтрo 0лeксiйoвич мeнe кинyв»: Фeдинa, яка пoгрoжyвaлa Зeлeнcькoмy в iстeрицi гpoзитьcя poзпoвiсти хто їй зaмoвив цeй cкaндaл (фотодоказ)

Народна обраниця від партії Європейська солідарність Софія Федина через своїх різких висловлювань на адресу президента Володимира Зеленського, судячи з усього, потрапила в немилість своїх однопартійців, або ж хтось намагається їх пересварити і кинути тінь на Петра Порошенка.

 

Справа в тому, що телеграм-канал Polit.media опублікував листування Софії Федини з Артуром Герасимовим, яку їм злили.

Зокрема, судячи по листуванню, Федина звернулася до Герасимова, так як Петро Порошенко її уникає. Вона повідомила про те, що їй «телефонували слідчі і просили зустрітися», на що Герасимов відповів: «Маячня. Смороду НЕ могут Вимагати. Ви народний депутат».

Далі йде такий діалог:

– А якщо вони піймають мене в Раді? Артур Володимирович, чи не морозьтесь.

– Софія, що я можу зробити?

– Я точно впевнена, що фракція мене не захищає. Що Петро Олексійович мене не захищає.

– Софія, як ви уявляєте собі захист? Ми повинні підтримати ваші загрози Зеленському? Або як? Я не розумію

– Артур Володимирович, а навіщо ви мене підштовхнули на це? Навіщо давали вказівки зустрінеться з Марусею і провернути це?

– Софія, я не давав ніяких вказівок. Я просив знайти військову, волонтерку, щоб вона нагадала Зеленському, що вона була голосом».

 

 

Закінчується листування тим, що ображена Федина обіцяє домогтися зустрічі з Петром Порошенком, адже «її кинули під танк».

На це в даній листуванні Герасимов порадив не робити цього, адже «президенту і так обривають телефони слідчі».

«І без цих дурнуватих брифінгів. Ви своє зробили. Далі дайте працювати професіоналам», – сказано в листуванні нібито від імені Герасимова.

Джерело.

Загрузка...
Close