facebook

Обурений Зеленський не стримав емоцій в Харкові. А потім дивуємося!

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв розібратися у насущних проблемах Харкова.

 

Про це він сказав на робочій нараді, що відбувається сьогодні на ХАЗі.

За словами Президента, він поспілкувався з працівниками заводу і закцентував увагу на те, що люди працюють в заводських приміщеннях, де температура взимку була 0 градусів.

«Ставимося до людей, як до скота, а потім дивуємося чому вони владу не люблять», – обурено висловився він.

– Найболючіша тема – це умови роботи. Люди працюють в жахливих умовах при нульовій температурі не можуть зробити нормальну військову техніку. Треба маленькими кроками рухатися і в цьому напрямку».

Президент Зеленський також питав про одяг робочих. Помітивши в залі бізнесмена Олександра Ярославського, власника компанії DCH, що зокрема володіє заводом «ХТЗ», він попросив допомогти із вирішенням цих проблем. Той погодився.

Окрім того, підняв президент і питання опалювального сезону.

«Чому у вас на Харківщині в будь-якому будинку дуже холодно? Це питання і меру, і голові ХОДА. Будемо розбиратися з пріоритетних питань, обов’язково представлю нового главу ХОДА», – заявив президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо, наразі, на Харківському авіаційному заводі проходить нарада з директором ДП «Укроборонпром» Айварісом Абромавичусом і заступником голови Офісу Президента Сергієм Трофімовим.

На заході присутні губернатор Юлія Світлична, заступники голови ХОДА Анатолій Бабічев, бізнесмен Олександр Ярославський, генеральний директор ПАТ «ФЕД» Віктор Попов.

Джерело.

Close