facebook

“Ненавиджу українську мову!” На КремльТВ показали бунт фанатів СРСР в Одесі

Топпропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову влаштувала істерику через демонтаж барельєфа радянському маршалу Георгію Жукову в Одесі, заручившись підтримкою місцевих фанатів СРСР.

 

Уривок із регіонального ток-шоу “Прожектор” показали в ефірі програми “60 хвилин” на КремльТВ (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

За словами Скабєєвої, в Одесі нібито “людям соромно, вони дзвонять на телебачення і скаржаться, але вдіяти нічого не можуть”.

 

“Зараз за знесення барельєфа Жукову виступають ті, чиї батьки і діди були поліцейськими, служили німцям”, – заявила в ефірі жителька Одеси.

“Та я племінник маршала Радянського Союзу, який Гагаріна в космос запускав! Розумієте, ну не можна ось цій молоді сопливій судити тих, хто віддав за нас життя. Може, треба взяти паузу і помовчати”, – додав другий глядач.

“Одеса російськомовна. Я сам українець з Одеси. Але сьогодні, коли чую цю українську мову, я українець, і всі мої нащадки українці, але я починаю ненавидіти українську мову”, – висловився ще один одесит.

“Бачите, до чого довели людей!” – видав чоловік Скабєєвої Євген Попов.

Джерело.

Загрузка...
Close