facebook

Затіяв бійку і порвав сорочку! Знавіснілий Ляшко з охоронцем напали на “слугу народу”.

Колишній народний депутат і лідер Радикальної партії Олег Ляшко напав на депутата від Слуги народу, главу комітету ВР з питань енергетики Андрія Геруса в аеропорту Бориспіль. Відповідне відео опублікував олігарх Павло Фукс в своєму Telegram-каналі ввечері в середу.

“Ти зрадник, ти запустив сюди росіян. Ти, покидьок, за гроші людей їздиш по ЗОДу”, – заявив Ляшко на відео, після чого між політиками почалася бійка, під час якої Ляшко порвав Герусу сорочку.

Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує «немонополіста» і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес.

Звісно ж, претензія Ляшка, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для украінських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий «немонополіст».

Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися.

Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс)політиком, то – це хороший індикатор, що і як робити надалі.

А у немонополіста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до такого дна), – написав Герус.

Українці жартують в соцмережах: “Ось це пристрасть”.

Джерело.

Загрузка...
Close