facebook

Зeлeнcький в шoцi: «Тeпeр вcі пoбaчaть, якi цe бyли нaспрaвдi “peфoрми” в aрмiї?» (Відео)

Президент України Володимир Зеленський висловив крайнє здивування тим, що харківський «Завод імені Малишева» за останні десять років побудував тільки один танк для Збройних Сил України. За 5 останніх років завод знищили повністю.

 

«У нас більше 10% підприємств« Укроборонпрому »знаходяться на Харківщині. Зараз ми були на авіаційному заводі, були на легендарному заводі Малишева, побачили, що там відбувається. По-перше, я в шоці. Що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року один танк побудували для ЗСУ. А за радянських часів було 900 танків на рік. Один танк за останні 10 років, коли в країні вже 6 рік йде війна. Де чорт візьми хвалені реформи?», – сказав він.

Президент вказав на заборгованість по зарплатах на оборонних підприємствах, яка в ряді випадків досягла 4 років, а також на невисокі оклади співробітників – на Харківському авіаційному заводі середня зарплата становить 3,5 тисячі гривень.

«Як може людина поважати себе і працювати на державу? Як він взагалі може називати себе людиною в таких умовах? Мені сказали, що взимку люди працювали в приміщенні, де була температура -10 градусів. Ми як до худоби до людей ставимося, а потім хочемо, щоб вони поважали владу, поважали Україну, щоб вони нікуди не виїжджали і щоб підприємства у нас працювали», – сказав він.

Відзначимо, що за 5 останніх років український народ зібрав понад 250 мільярдів гривень на армію.

Близько 4 мільярдів доларів виділили міжнародні партнери.

6% всього бюджету України йде на армію і за 5 останніх років колишній режим примудрився переодягнути і перевзути солдат в поношений форму, зшиту на заводі родичів дружини Порошенко.

За сотні мільярдів гривень українська армія могла стати наймогутнішою армією Європи! Але на жаль бійців просто переодягли в нову форму

Більше 60% військових замовлень робилися на заводах Порошенко і його друзів. Військовим надходила техніка, яка в кілька разів дорожче ніж найсучасніші бойові машини НАТО.

На кожному військовому замовленні члени режиму Порошенко піднімали шалені гроші.

Де чорт візьми хвалені реформи, на які скидалися всім світом???

За 6 років один так, 5 катерів побудовані на заводах Порошенко, кілька десятків санітарних машин Богдан і 5 підірваних військових складів по всій країні!

Тоді питання, куди поділися сотні мільярдів гривень? Відповідь очевидна, гроші вкрали…

Джерело.

Close