facebook

Зaвтрa o 12 гoдuнi, пoдiя нa яку мu вcі тaк дoвгo чeкaлu: нe тiлькu Укрaїнa а і вecь cвiт в зaхвaтi – вiйнa нa Дoнбaсi зaкiнчeнa

Вперше публічно заявлено, що досягнутий компроміс по Донбасу.

 

Україна готова почати розведення військ в Петровському (Луганська область) 8 листопада, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні закінчується сьома доба [режиму тиші], сьогодні ми повідомили ОБСЄ через Міністерство закордонних справ про те, що ми готові. Від МЗС надійде підтвердження, і сподіваюся, що завтра о 12 годині все пройде за планом», — пояснив керівник прес-центру Операції обʼєднаних сил Андрій Агєєв.

Це також підтвердив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. У власному Twitter заявив, що розведення почнеться в 12:00.

У мережі проштовхують думка, що закінчення бійні на Донбасі це капітуляція України.

Не вірте цьому! Ніякої капітуляції немає. Розлучаються війська, щоб припинилася жорстока бійня на території України.

Петро Порошенко і його кліка розуміють, що закінчення війни на Донбасі іменує початок масштабних розслідувань проти них і саме тому вони ніколи не допустили б закінчення бійні.

В даний час сторони здійснюють підготовчі заходи щодо відведення сил і засобів уздовж всієї лінії зіткнення сторін на Донбасі.

Про це заявив командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко на зустрічі з координатором систем ООН в Україні Оснат Лубрані, передає сьогодні «Інтерфакс-Україна».

«В даний час проводяться підготовчі заходи щодо відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником Генерального штабу Збройних сил України, міністром оборони України і главою держави.

Ми до цього готові заради поліпшення життя наших громадян і, врешті-решт, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку – цитує Кравченка прес-центр ООС на сторінці в соцмережі Фейсбук в середу вранці.

Джерело.

Close