facebook

“Моє серце плаче”: юнак зробив пропозицію коханій, а через два тижні загинув страшною смертю

Вчора, 7 листопада, Україна втратила молодого захисника. Про це повідомляє в фейсбуку Офіційна сторінка 92-ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка.

 

“Звичайно, на війні немає правил чи, як-то кажуть, всі методи дієві. Та, назвати звірячим вчинок найманців, які вчора 7 листопада 2019 року безжально вбили нашого побратима, а трьох хлопців поранили, це нічого не сказати. Це не люди, це – звірі у людській подобі!!!

З болем і скорботою вимушені повідомити про втрати у нашій родині. В момент, коли наші побратими біля ВОПу вивантажували деревину, ворог посеред білого дня прицільно здійснив два постріли з установки ПТУР. Одна ракета влучила точно у машину УРАЛ, біля якої і працювали захисники. На превеликий жаль, на місці загинув старший солдат Герман Бродніков. Йому було всього 23 роки.

Досі не віримо, що втратили Германа. Висловлюємо глибокі співчуття мамі та батьку Героя. Дякуємо за виховання відважного бійця та просимо вибачення за те, що не вберегли. Світла пам’ять побратиму…”

18 жовтня Герман зробив пропозицію своїй коханій дівчині Ірині.

“Рідний мій моє серце плаче більше, в моєму будинку не світить сонце, я не змогла обійняти тебе, я не змогла сказати як сильно я тебе люблю. Ти завжди будеш в моєму серці. Я люблю тебе. Світла пам’ять” – написала вчора, кохана воїна на своїй сторінці у фейсбук.

 

Джерело.

Загрузка...
Close