facebook

Українцям підсовують фальшиві копійки, які коштують тисячі гривень: як виглядають

В Україні фальшиві і браковані монети продають за ціною в десятки разів вищою від номіналу. Наприклад, за фальшиві 50 копійок можна отримати до двох тисяч гривень. На одному з останніх аукціонів таку монету продали за 1200 грн.

 

 

Це випливає з даних аукціону Violity.com. Також попит у нумізматів мають копійки з браком під час карбування (нахил, зміщення тощо).

50 копійок за ціною кількох тисяч гривень

Монету номіналом у 50 копійок 2007 року випуску продали за 2 тис. грн. Цей рік випуску не вважається цінним для нумізматів, але через брак вартість монети збільшилася в 40 разів. «Особливість» монети в зміщенні заготовки, в результаті чого «копійка» вийшла зіпсованою. Всього нумізмати зробили 18 ставок, в результаті яких «копійку» продали за 2002 грн.

 

Українцям підсовують фальшиві копійки, які коштують тисячі гривень: як виглядають
Фальшиві монети коштують у рази дорожче від реальних

Кілька тижнів тому на аукціоні продали фальшиву монету номіналом у 50 копійок за 1200 грн. Справа в тому, що через дорожнечу у виробництві і низький номінал копійки в Україні підробляти невигідно. Тому фальшивки коштують у десятки разів дорожче, ніж справжні копійки

 

Фальшива монета

 

Фальшива монета коштує дорожче за справжню

Фальшивка має нечіткий напис, відрізняється сплавом. Варто зазначити, що серед несправжніх монет левова частка – номіналом у 50 копійок. Зараз вони практично не підробляються, тому така знахідка цінується серед нумізматів.

Джерело.

Close