facebook

Терміново! Міністр оборони України виступив із різкою заявою.. Загроза

Україна не вірить в те, що бойовики на непідконтрольних територіях Донецької і Луганської областей контролюють питання розведення військ.

Про це заявив міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю Лівому берегу, відповідаючи на питання, хто контролює розведення сил з боку бойовиків – місцеві колаборанти чи безпосередньо росіяни.

“Ми ні секунди не віримо в те, що у місцевих бойовиків є свобода вибору”, – заявив Загороднюк.

Відповідаючи на запитання, чи довіряє керівництво Міноборони даним ОБСЄ, які контролюють процес розведення військ з боку бойовиків, глава оборонного відомства відповів:

“Скажімо так, ми читаємо дані ОБСЄ. Формально, це ті дані, на основі яких приймаються рішення, але, звичайно ж, у нас є своя інформація і не з одного джерела”.

Загороднюк також підтвердив, що ОБСЄ дійсно в процесі розведення виступає своєрідним арбітром, проте керівництво Міноборони може надавати спостерігачам свої дані і в разі потреби сперечатися з ними.

Окрім того, Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів, чи бачить він якусь загрозу в тому, що багато хто з військових не підтримують розведення сил.

У Міноброни повернення кораблів, розглядають як виконання Росією рішення міжнародного морського трибуналу. Про це повідомляється в Telegram-каналі.

Я розглядаю ці події як не що інше, як виконання державою-агресором травневого рішення міжнародного морського трибуналу, — йдеться в повідомленні.

За словами очільника оборонного відомства, захоплені бронекатери та буксир продовжать роботу у Військово-морських силах Збройних сил України.

Загороднюк додав, що МОУ працюватиме над створенням потужного флоту, оскільки він стане запорукою стабільності в регіоні.

Як відомо, 25 травня міжнародний трибунал з морського права у справі про захоплення Росією 24 українських моряків зобов’язав Москву негайно звільнити військові кораблі й повернути їх під контроль Києва.

“В армії повинна бути дисципліна. Я не можу сказати, що багато людей рішуче не підтримують розведення. Ми дізнавалися і через волонтерів, і через військовослужбовців інших підрозділів, які стоять поруч. Зрозуміло, військовослужбовці ставлять запитання. Деякі підтримують, деякі сумніваються в необхідності розведення. Але прямо ось такої “зради” немає однозначно”, – заявив міністр.

Джерело.

Close