facebook

Подія, на яку чекали 6 років! США починають вливати в Україну мільярди, отримавши впевненість в Зеленському

Сполучені Штати Америки впевнені в тому, що пан Зеленський і його команда дійсно зацікавлені в успіху своєї країни і справді мають намір подолати корупцію в Україні. В Україні починають вливати мільярди!

Цього України чекала більше ніж 6 років.

Адміністрація президента США Дональда Трампа збирається в 2020 році скоротити фінансування НАТО і за ці гроші збільшити допомогу особисто Україні.

Джерело: телеканал CNN.

Деталі: В даний момент США вносять 22% коштів від загального бюджету НАТО, але в наступному році хочуть скоротити суму до 16%. Білий дім очікує, що інші країни НАТО покриють дефіцит, що утворився.

За даними телеканалу, США направлять кошти, які зекономлять, на підтримку України. З 2020 року Україна отримає довгоочікувану підтримку в економічному і військовому плані. Йдеться про десятки мільярдів доларів в рік безповоротної допомоги в економічному і військовому плані.

Відомо, що таке рішення було прийнято після зустрічі пана Трампа і пана Зеленського. На закритій зустрічі президент США повідомив президенту України, що у США є такі наміри і запитав, чи готовий пан Зеленський виправдати довіру партнерів?

Пан президент України відповів, що довіру партнерів буде виправдано в повній мірі.

Раніше повідомлялося, що економічна і військова допомога США була на вкрай низькому рівні через неймовірну корупцію в Україні.

Президент США Дональд Трамп публічно заявляв, що революційний уряд 5 років грабувала не тільки власний народ під час війни, а й крали допомогу виділену США для українського народу.

Трамп публічно заявив, що за 6 років Україна увійшла до трійки найбільш корумпованих країн світу і гроші виділені США 5 років крали революційним урядом країни.

Президент З’єднувальних Штатів Америки заявив, що Україна відома як третя найбільш корумпована країна світу, але в той же час він запевнив, що любить український народ.

Про це він сказав телеканалу Fox News, передає Бі-бі-сі.

«Чи будемо ми посилати величезні гроші в країну, і вони корумповані, і вони крадуть гроші, і це переходить на всі рахунки в банку?», – сказав Трамп.

Через 6 років США отримали впевненість в Президенті України і нової влади в цілому.

Є всі передумови говорити, що жахливі події в Україні добігають кінця. Не полінуйтеся і поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!

Джерело.

Close