facebook

Це більше не людина. Нічого людського у неї більше немає. Стася Ровінська зі сльозами на очах закликала забути про її маму назавжди

Старша дочка Єгорової – ведуча та актриса Стася Ровінська – закликала ігнорувати її матір.

На своїй сторінці у Facebook Стася Ровінська виступила зі зверненням до шанувальників.

Вона просить назавжди забути про Сніжану Єгорову, адже для неї немає нічого святого, в ній не залишилося нічого людського.

Стася наголосила, що єдине, чого боїться опальна Єгорова — це те, що про неї забудуть.

Після усього, що сталося, що ми сьогодні побачили… прочитала, що написала сама знаєте хто. Розблокувала і зателефонувала, висновок… це більше не людина. Нічого людського у неї більше немає. Мені здавалося, усьому є межа… Не буду рекламувати її канал, бо для неї це тільки плюс. Не шукайте. Просто забудьте. Для неї це єдине, чого вона боїться, що її забудуть і не будуть про неї говорити, і неважливо що. Тож забудьте, як її звати, не пишіть про неї новини. Не звертайте уваги. Жодної. Лише так їй можно зробити боляче.

Звернення викликало величезний резонанс. Публічні люди знову висловлюють свої співчуття Стасі Ровінській, адже маючи таку матір і ворогів не треба.

Ровінська також опублікувала сімейне фото та поділилася переживаннями.

Вчора сильно боляче було. Не змога дихати, біль і порожнеча. Складно було пояснити собі, як жити далі. як ростити дітей у цьому світі. Але сьогодні вже легше. Бачу своїх дітей і хочеться жити для них, хочеться допомогти їм стати на правильний шлях, бо добрих людей усе ж більше. Жити, щоб вони усміхались, щоб ніколи не робили нікому боляче і обіймати, коли боляче їм. Вчора відчула ваші обійми. А зараз хочу обійняти кожного, кому болить, — зазначила ведуча.

Миру нам усім!

Джерело.

Close