facebook

Стали доходити чутки, чому Меладзе, на відміну від своєї дружини Віри Брежнєвої, мовчить про війну в Україні: не лише шлюб тріщить по швах

Стали доходити чутки, чому Меладзе, на відміну від своєї дружини Віри Брежнєвої, мовчить про війну в Україні: не лише шлюб тріщить по швах.

Одна з найміцніших пар шоубізнесу – співачка Віра Брежнєва та композитор і продюсер Костянтин Меладзе на межі розлучення.

Такі чутки з’явилися у ЗМІ декілька тижнів тому. Від початку повномасштабного вторгнення Росії до України співачка Віра Брежнєва висвітлює правду на сторінці в Instagram. Зірка разом з доньками зустріла війну за кордоном. Але на той момент її чоловік, мама, родина молодшої сестри в Києві ховалися від бoмбаpдувань у підвалах, про що Брежнєва повідомляла в Instagram.
А от Костянтин Меладзе всі ці місяці мовчить про ситуацію в Україні.

24 лютого у фотоблогу він виставив чорний квадрат, як і багато російських артистів, а 8 травня привітав із днем народження свого друга, режисера Валерія Тодоровського. Віра, до речі, цей пост вподобала.

Брежнєва активно допомагає біженцям, збирає гуманітарну допомогу в Польщі та Італії. Про чоловіка ж – жодної згадки. Саме через це у ЗМІ стали ширитися чутки, що через війну подружжя розлучається.

За словами ексменедежрки Віри, співачка розірвала всі контракти в Росії і виїхала з країни назавжди. Подейкують, що сам Меладзе мовчить саме через свої бізнеси та інтереси в Росії. Він боїться їх втратити, а війну перечікує в Італії. Щоправда, жодної достовірної інформації про це немає.

До слова, молодший брат Костянтина, співак Валерій Меладзе від першого дня війни відкрито говорить про вторгнення Росії до України і навіть замислився піти зі сцени.

Подружжя ніяк не коментує чуток, які точаться навколо них. На початку лютого Віра Брежнєва гучно відсвяткувала в Києві своє 40-річчя і привселюдно зізналася в коханні своєму чоловіку. Однак, його самого із 59-річчям, яке було 11 травня, співачка публічно не привітала.

Фото – скріншот з відео

Джерело.

Close