facebook

На світлині Лаврова з президентом Монголії кмітливі інтернет користувачі помітили деталь. “Це ж привід для вторгнення!” (фото)

“Цікаво, треба щось з цим робити”: на світлині Лаврова з президентом Монголії кмітливі інтернет користувачі помітили деталь, яка не дає їм спокою. “Це ж привід для вторгнення!”

Міністр закордонних РФ Сергій Лавров провів переговори з главою Монголії Ухнаагійном Хурелсухом у “компанії” свастик. Символи помітили на ритуальних предметах у залі для зустрічей.

Відповідні знімки опублікувала у своєму Telegram-каналі речниця російського МЗС Марія Захарова. У мережі вони викликали жарти.
Пропагандистка розповіла, що заради переговорів її шефа у державному палаці в Улан-Баторі встановили юрту. Біля трапу літака його зустріли дівчата у національних костюмах, запропонувавши йому спробувати традиційне частування Монголії – аарул, який нагадує сухий сир.

“Переговори глави російської делегації Сергія Лаврова з президентом Монголії в Улан-Баторі. Для високих гостей у державному палаці встановлено юрту”, – відзвітувала Захарова.

При цьому користувачі мережі помітили на фото свастику нaцuстської Німеччини – зокрема, на вазі й столику в залі. Вони відреагували на це словами: “Потрібно негайно денацифікувати Улан-Батор!”, натякаючи на озвучені Кремлем “цілі” вторгнення його військ в Україну 24 лютого.

“Огузок приїхав, щоб сказати, що почне операцію з денацифікації Монголії?”, “Приїхав просити совкової техніки”, “Данину своїм господарям привезли. Повертають Московію в рідну гавань”, “А на портреті хто? Часом не Чингісхан, який знищив половину мешканців територій, де зараз РФ?”, “Коняка Лавров приїхав просити кінноту і відро вівса для себе”, “Пройшли століття, а росіяни як їздила до монголів на поклони, так і їздить”, – писали користувачі.

Лише деякі зазначили, що свастика, окрім нaцuзму, є ще й символом декількох релігій.

Зауважимо, що для буддистів, якими є і монголи, зображений на фото знак означає Сонце та сліди Будди. Також свастика використовується в Індії, Китаї і Японії в орнаментах храмової брами й на тканинах.

 

Джерело.

Close