facebook

З’явився прогноз погоди на зиму: коли очікується сильний сніг та морози

Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні взимку 2022-2023 і чи варто готуватися до сильних морозів та снігопадів.

Про це повідомляють Vеsti.

Яка буде погода цієї зими
Зима 2022-2023 не буде холоднішою, ніж торік. У грудні сильні морози не прогнозують, проте передбачаються дощі. Новий рік та Різдво снігопадів та морозів також не очікують.

Сильний холод прогнозують наприкінці січня та в лютому. До цього припускають слабкі морози та мокрий сніг.

У грудні середня температура повітря коливатиметься від -1…-2 до +3°С та вище. На значній території країни температура може бути плюсовою – від 0 до +3°С.

У січні середня температура від +1…+2°С, на півдні країни до -2…-3°С на північному сході та сході.

У лютому середня температура повітря коливатиметься від +2°С на півдні до -2°С на північному сході.

Раніше європейські метеорологи повідомляли, що в Україні та взагалі в Європі взимку 2022-2023 сніги буде меншими за звичайні. Аномально високі температури не прогнозують.

Народний синоптик Леонід Горбань також передбачає теплу зиму

За його прогнозами, грудень буде відносно м’яким та теплим. З 6-го числа вдарять невеликі морози, можливий сніг, але з 12-го числа потеплішає. На Новий рік можливий мокрий сніг із відлигою.

У січні прогнозує стійкі морози з невеликими послабленнями 5-6, 14-15, 27-28 січня. Часто йтиме мокрий сніг. З 25 січня почнуться снігопади.

Після 4 лютого похолодає. З 6 до 12 можливе потепління, відлига та сніг. З 18 лютого повернуться сильні морози, що протримаються майже до середини березня.

Джерело.

Close