facebook

Довічне за корупцію: У депутатів та чиновників ноги стали ватні через нове покарання

В Україні пропонують запровадити жорстке покарання за хабарі.

Під час повномасштабної війни в Україні громадяни незалежно від професій роблять все заради одного – перемоги. Проте, на жаль, завжди знайдуться люди, для яких навіть війна не є приводом для чесності. На офіційному порталі інтернет-представництва президента України з’явилася петиція щодо таких випадків.

Автор петиції пропонує всіх державних службовців, які обкрадають населення та “наживаються на крові наших Героїв”, ув’язнювати на все життя. Довічне покарання пропонується для тих депутатів та інших держслужбовців, які навіть під час воєнного стану беруть хабарі, або ж заробляють іншим нечесним шляхом.

“Сподіваюсь, що даний вид покарання призупинить розкрадання та наживу на життях наших воїнів”, – пише автор ініціативи.

Зараз ця петиція набрала 2 630 голосів. Слід зазначити, що на збір підписів ще ж 87 днів. Якщо петиція набирає понад 25 тисяч голосів, то представники Офісу президента повинні обов’язково відповісти автору щодо його пропозиції.

Важливо зазначити, що 25 тисяч голосів не будуть означати, що петиція обов’язково буде реалізована, і законодавство буде змінено. 25 тисяч голосів гарантує лише те, що представники влади зобов’язані ознайомитися з ініціативою та надати автору чітку відповідь.

Джерело.

Close