facebook

Після цього війна закінчиться: Астролог назвав вирішальний для України місяць

Вже зовсім скоро
Астролог назвав вирішальний місяць у війні в Україні.

Для більшості українців наразі одним бажанням на всіх є завершення війни нашою перемогою. Коли це може статися, регулярно висловлюють прогнози різних осіб з екстрасенсорними здібностями. Астролог Володимир Бадіян назвав вирішальний місяць у війні в Україні. Відео доступне із прогнозом на каналі People Life.

По-перше, він упевнений, що вже цього року українці зможуть святкувати перемогу, але є й нюанси.

Він, як і багато експертів та чиновників, передбачає, що кінець березня і початок квітня стануть вирішальними у війні з російськими окупантами.

Швидше за все, все вирішиться на полі бою саме у квітні поточного року, це буде вирішальний період, а потім будуть переговори.

Вже з кінця березня для ЗСУ розпочнеться період великих завоювань. Це означає, що незабаром наші захисники можуть звільнити від російських окупантів нові території, тимчасово окуповані.

До кінця весни, але раніше, ніж настане літо, прогнозує астролог, ЗСУ вдасться звільнити південь України. Це має стати великим завоюванням для нас, яке змінить всю ситуацію для ворога.

Бадіян додав, що переговори означатимуть припинення гарячої фази війни, коли мають припинитися масові обстріли ворогом українських міст та масштабні бойові дії.

Астролог прогнозує, що остаточна перемога на Україну чекає вже у травні поточного року. Але не вдасться розв’язати питання тимчасово окупованих Луганської та Донецької областей. Ще щонайменше 4-6 років йдуть переговори про долю Донбасу.

Астролог не виключив, що “лднр” все ж таки отримають особливий статус, а можливо до 2029 року буде надано перехідний період для цього. Щодо Криму, то Бадіян вважає, що вже цього року ЗСУ його зможуть повернути.

При цьому астролог додав, що у млявій формі військовий конфлікт може тривати аж до 2029 року. Він додав, що до цієї дати з 2013 року править Юпітер, тому стільки й триватиме війна в Україні.

Джерело.

Close